Про компанію

Підприємство було створено в 1998 році, і за весь час роботи стало досить відомим як українським, так і росийским споживачам. Достойно пройшли випробування часом, утверджуючись на ринку серед інших фірм, завойовувати авторитет у споживача було дуже нелегко. Сьогодні свідченням цього є постійний попит на продукцію "Д.В.А." - Атлант, і він постійно зростає.

"Д.В.А." - Атлант своїм стратегічним завданням ставить підвищення компетентності споживачів. Останні час до українського ринку товарів народного споживання можна застосувати афоризм: "Немає нічого гіршого, ніж хороша реклама поганого товару". Уникнути цього і зробити правильні висновки Вам допоможе вітчизняний виробник в особі "Д.В.А." - Атлант, а також соціологічне опитування людей, які користуються продукцією даного підприємства.

Циакрилан клейНаш новий продукт, клей ЦИАКРИЛАН - це нове покоління клеїв, аналогів якого не існує. На тлі інших клеїв перше, що кидається в очі, це його високу якість. Воно досягається тотальним контролем всього технологічного процесу. Це дозволяє своєчасно побачити і усунути всі неполадки складного технологічного процесу.Наш новий продукт, клей ЦИАКРИЛАН - це нове покоління клеїв, аналогів якого не існує. На тлі інших клеїв перше, що кидається в очі, це його високу якість. Воно досягається тотальним контролем всього технологічного процесу. Це дозволяє своєчасно побачити і усунути всі неполадки складного технологічного процесу.

Устаткування, на якому виготовляється Циакрілан в своєму роді унікальне. Завдяки такому продуманому і відповідального підходу до справи клей Циакрілан в добросовісної конкурентної боротьби зайняв гідне місце серед товарів народного споживання.

Торгові марки "Циакрілан", "Циакрин 90", "Атлант" захищені законодавством України.Циакрин 90 клей

Нещодавно проведене соціологічне опитування показало, що вітчизняний виробник в особі "Д.В.А." - Атлант виробляє клей світового рівня і повністю відповідає стандарту: якість + ціна.

Пригадується девіз: "Свій до свого по своє". Хороший девіз, але найкраще він спрацьовує тоді, коли своє - хороше або дуже хороше. Завдяки зростанню і зміцненню лідерських позицій на ринку України підприємство "Д.В.А." - Атлант стало на крок ближче до своїх покупців.

Наш клей - завжди гарантія якості!

 

Клея секундні

 • Алтимейт 5г
  Алтимейт 5г Алтимейт - (баночка 5г.) однокомпонентний клей, який не має в своєму складі розчинників, і не вимагає…
 • Циакрин 90
  Циакрин 90 ЦИАКРИН 90 - однокомпонентний клей, який не має в своєму складі розчинників, і не вимагає використання…

Ціаноакрилати

 • Циакрилан Е
  Циакрилан Е ЦИАКРИЛАН Е - однокомпонентний клей, який не має в своєму складі розчинників, і не вимагає використання…
 • Алтимейт 5г
  Алтимейт 5г Алтимейт - (баночка 5г.) однокомпонентний клей, який не має в своєму складі розчинників, і не вимагає…

Контакти "Д.В.А. - Атлант"

 • homeголовний офіс Львів
 • phone+38 (067) 275-97-75 (9:30 - 18:30)
 • maildva.atlant@gmail.com
 • mailinfo@dva-atlant.com
 • mapУкраїна