Клей пістолет

Якщо вам доводиться склеювати тканину, натуральну або штучну шкіру або приклеювати стрази і різного роду біжутерію, то в наборі ваших інструментів обов'язково повинен бути клейовий пістолет. Термопістолет став дуже популярним не тільки в будівництві, але і в побуті. Він клеїть буквально моментально і пристає майже до кожної поверхні.

Детальніше:Клей пістолет

Латексний клей

Клеї - це речовини або суміші речовин органічного або неорганічного походження, які бувають в твердому (гранули, стрижні, блоки) рідкому (розчини, емульсії), порошкоподібному або іншому видах. Вони забезпечують склеювання різних матеріалів, це обумовлено технічними характеристиками і складовими самого клею (освітою міцної адгезійної зв'язку і когезії клею до поверхні).

Детальніше:Латексний клей

Клей для декупажу

В декупажу використовується спеціальний або професійний клей і клей ПВА. У будь-якому спеціалізованому магазині для творчості можна знайти десятки варіацій грунтовок, клеїв, лаків, засобів для спеціальних ефектів.

Детальніше:Клей для декупажу

Акриловий клей

Акриловий клей досить швидкими темпами почали вживати будівельної діяльності. До акриловим клеїв прийнято відносити двокомпонентні конструкційні акрилові клеї, емульсійні акрилові клеї, анаеробні і ціанакрілатний.

Детальніше:Акриловий клей

Плитковий клей

У будівельних магазинах пропонується до продажу досить велика кількість видів клеїв для кріплення різного типу облицювальних матеріалів. Розвиток технологій поступово призвело до появи на ринку спеціальних клейових складів на різних засадах і призначаються для приклеювання плиток різного типу.

Детальніше:Плитковий клей

Клей олівець

Клей-олівець зробить роботу в офісі, в школі або вдома максимально комфортною і простий, а тому приносить задоволення. Клей-олівець - це ідеальний помічник для роботи і творчості.

Детальніше:Клей олівець

Загальні відомості про клеї

Зараз у продажу, десятки найменувань клеїв. Клей - це природні або синтетичні речовини, що застосовуються для з'єднання різних матеріалів в результаті зчеплення клейової плівки з поверхнями склеюваних матеріалів. Використовували при будівництві, для створення зброї, декоративних елементів, одягу і з іншими, самими різними цілями.

Детальніше:Загальні відомості про клеї

Клей на водній основі

Всі клеї підрозділяються на наступні основні категорії: клей на розчиннику, клей-розплав, клей-кампаунд і клей на водній основе.Клей на водній основі поділяється на два типи - це водний розчин і водна суспензія. В основі водних клеїв можуть бути як натуральні, так і синтетичні матеріали.

Детальніше:Клей на водній основі

Клей ПВА

Напевно, немає сьогодні людини, яка жодного разу не застосовував клей ПВА: навіть маленькі дітки використовують його для склеювання паперових листівок, при створенні аплікацій, а дорослі активно застосовують клей в будівництві, при здійсненні малярних робіт.

Детальніше:Клей ПВА

Суперклей-клей на основі цианоакрилата

Суперклей - назва клеючої речовини на основі ціаноакрилата. На сьогодні це один з найпопулярніших в побуті і простих у застосуванні клїв. Це дійсно дивна речовина, яке сьогодні є найбільш популярним і простим у використанні під час ремонту, в промисловості, будівництві та, звичайно ж, побуті.

Детальніше:Суперклей-клей на основі цианоакрилата

Клей для шпалер

Ці клеї застосовуються для внутрішнього ремонту приміщень. Cлужат для наклеювання різних шпалер: паперових і вінілових (легких, важких, гладких, рельєфних, пофарбованих, об'ємних, металізованих), стеклообоев. Правильно підібраний клей для шпалер гарантує якісну поклейку шпалер, доглядати за правильно приклеєними шпалерами легше, а термін служби шпалер збільшується.

Детальніше:Клей для шпалер

Клей для взуття

Добротна і якісне взуття потрібна всім, але з часом навіть найкращі черевики зношуються або рвуться.

При виникненні проблем з взуттям варіантів всього три - викинути взуття, здати її в ремонт і починають самостійно.

Детальніше:Клей для взуття

Рідкі цвяхи

У сучасному світі, в будівельній і меблевої промисловості застосовуються різні види рідких цвяхів. Незважаючи на назву, вони не мають ніякого відношення до стандартних, залізним цвяхах. Рідкі цвяхи - це будівельний клей.

Детальніше:Рідкі цвяхи

Суперклей

Це дійсно дивовижне речовина, яке сьогодні є найбільш популярним і простим у використанні під час ремонту, в промисловості, будівництві та, звичайно ж, побуті.

Детальніше:Суперклей

Суперклей - що це

Суперклеєм прийнято називати клеїові сполуки на основі цианоакрилатів. Ціаноакрилат називають ефіри ціанакрилової кислоти. А основними компонентами суперклею є метил-2-цианакрилат, етил-2-ціаноакрилат і т.д.

Детальніше:Суперклей - що це

Циакрилан

Циакрілан (суперклей) - швидко твердіє однокомпонентний клей. Використовується для склеювання виробів з жорсткого ПВХ, вінілових тканин, а також гуми і ПВХ-поверхонь, інших пластиків і металів. Виділяється швидким часом схоплювання, хладостойкой, термостійкістю.

Детальніше:Циакрилан

Клея секундні

 • Циакрилан Е
  Циакрилан Е ЦИАКРИЛАН Е - однокомпонентний клей, який не має в своєму складі розчинників, і не вимагає використання…
 • Циакрин 90
  Циакрин 90 ЦИАКРИН 90 - однокомпонентний клей, який не має в своєму складі розчинників, і не вимагає використання…

Ціаноакрилати

 • Алтимейт 5г
  Алтимейт 5г Алтимейт - (баночка 5г.) однокомпонентний клей, який не має в своєму складі розчинників, і не вимагає…
 • Циакрилан 5г
  Циакрилан 5г ЦИАКРИЛАН баночка 5г - однокомпонентний клей, який не має в своєму складі розчинників, і не вимагає…

Контакти "Д.В.А. - Атлант"

 • homeголовний офіс Львів
 • phone+38 (067) 275-97-75 (9:30 - 18:30)
 • maildva.atlant@gmail.com
 • mailinfo@dva-atlant.com
 • mapУкраїна