Клей для взуття

Добротна і якісне взуття потрібна всім, але з часом навіть найкращі черевики зношуються або рвуться.

При виникненні проблем з взуттям варіантів всього три - викинути взуття, здати її в ремонт і починають самостійно.

Зрозуміло, що замінити зламаний каблук або продірявився підошву самому досить складно, адже мало у кого є під рукою потрібні матеріали, та й знання потрібні досить специфічні. Однак приклеїти відсталу підошву не так складно, як здається на перший погляд. Для цього потрібно всього лише вибрати і купити якісний і надійний клей для взуття.

Як вибрати відповідний клей для взуття? Це досить серйозне питання, адже виробники випускають сьогодні безліч різновидів взуттєвого клею, причому близько половини з них мають напис "універсальний".

Це далеко не так, адже кожен з них має певні характеристики. Вкрай рідко хороший клей по металу буде настільки ж хороший для взуття.

До будь-якого клею висуваються особливі вимоги: легка переробка, стійкість до нагрівання і вологи, а також забезпечення високої адгезії. У більшості випадків це забезпечується, хоча іноді необхідно вибирати: або простота звернення, або тривала стабільність клейового кріплення.

Найпоширеніші види клею для взуття - каучуковий, епоксидний, поліуретановий, ПВХ, "супер-клей", "Момент" і ряд інших. Головне - уважно дивитися, щоб на упаковці був напис "для взуття".

Клей з натурального каучуку дає цікаву можливість клеїти без активації клейової плівки, однак його здатність, що клеїть досить низька.

Поліуретановий клей відмінно підходить в тих випадках, коли інші види взуттєвого клею не здатні забезпечити належну міцність кріплення деталей. Наприклад - сильно жирувати шкір або з'єднання деталей з поліуретановим і поліхлоровані покриттям.

Клей епоксидний - двокомпонентний клей, що складається з епоксікаучуковой композиції і затверджувача, що містять еластичну складову.

Для склеювання між собою металів, шкіри, полімерних матеріалів, гуми, складного ремонту взуття з будь-яких матеріалів (кріплення низу взуття до верху, заливка отворів в підошві, нарощування набійок, протекторів, накату, приклеювання каблуків).

Не треба кліть Вашу взуття всім відомим, ще з дитинства, клеєм ПВА. Це просто марно, навіть якщо клеїти найпростіше, припустимо підкладку. Він заснований на воді, як відомо, взуття постійно піддається впливу вологи і все що приклеєне цим клеєм миттєво відвалюється.

Для виробництва взуття використовується широкий ряд клеїв, в залежності від склеюються частин. Застосовуються клеї на основі органічних розчинників, дисперсні клеї і клеї-розплави. В основному використовують клеї на основі органічних розчинників - поліуретанові і поліхлоропреновие. Використовуються рідкі клеї і клеяться плівки на основі синтетичних каучуків. Клей для виробництва взуття виготовляється методом каландрования.

Клея секундні

 • Алтимейт 5г
  Алтимейт 5г Алтимейт - (баночка 5г.) однокомпонентний клей, який не має в своєму складі розчинників, і не вимагає…
 • Циакрин 90
  Циакрин 90 ЦИАКРИН 90 - однокомпонентний клей, який не має в своєму складі розчинників, і не вимагає використання…

Ціаноакрилати

 • Алтимейт 5г
  Алтимейт 5г Алтимейт - (баночка 5г.) однокомпонентний клей, який не має в своєму складі розчинників, і не вимагає…
 • Циакрилан 5г
  Циакрилан 5г ЦИАКРИЛАН баночка 5г - однокомпонентний клей, який не має в своєму складі розчинників, і не вимагає…

Контакти "Д.В.А. - Атлант"

 • homeголовний офіс Львів
 • phone+38 (067) 275-97-75 (9:30 - 18:30)
 • maildva.atlant@gmail.com
 • mailinfo@dva-atlant.com
 • mapУкраїна