Рідкі цвяхи

У сучасному світі, в будівельній і меблевої промисловості застосовуються різні види рідких цвяхів. Незважаючи на назву, вони не мають ніякого відношення до стандартних, залізним цвяхах. Рідкі цвяхи - це будівельний клей.

Від звичайного клею рідкі цвяхи відрізняються наявністю дрібнофракційних наповнювача, це дозволяє склеювати нещільно прилеглі деталі і витримувати високі навантаження. Свою назву цей напрям будівельного клею отримало завдяки торговій марці Liquid Nails.

Основою для рідких цвяхів служить синтетичний каучук з додаванням полімерів. У класичному варіанті рідких цвяхів, наповнювачем служить особливий вид глини, що володіє підвищеною пластичністю. Клей рідкі цвяхи термо- і вологостійкість, не горючий, морозостійкий, що не піддається впливу вібрації, еластичний. Протягом 10 хв можна коригувати положення поверхонь, що склеюються, до схоплювання.

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ РІДКИХ ЦВЯХІВ.

Рідкі цвяхи використовують так само, як і будь-який будівельний клей. Для максимально міцного з'єднання поверхонь, що склеюються. Тому сфера застосування рідких цвяхів дуже широка. Рідкі цвяхи використовують для наклеювання ДСП, ДВП, фанери, гіпсокартону, керамічної плитки, пробкових панелей, Пено панелей, будь-якого виду пластику. Рідкі цвяхи можуть з'єднувати матеріали з будь-якими поверхнями, навіть з пористою структурою, або нещільно прилеглими, нерівними поверхнями. Перекриває шви і зазори товщиною до 9 мм. Чи не застосовується на ділянках що знаходяться нижче рівня води. Рідкими цвяхами складно пошкодити покриття або поверхню. Для очищення рідких цвяхів використовуються мінеральні розчинники.

КЛАСИФІКАЦІЯ.

    Клей на розчиннику. Відрізняється високою стійкістю до низьких температур і до вологи. Він підходить майже для будь-яких видів матеріалів, поверхні схоплює досить швидко. Єдиний недолік, після застосування протягом декількох днів може зберігатися неприємний, синтетичний запах.
    Клей на основі води, водоемульсійні акрилові цвяхи. На відміну від інших видів, рідкі цвяхи такого типу, екологічно чисті і безпечні в застосуванні. Застосовується для склеювання матеріалів з пористою структурою. Не застосовуються в приміщеннях з високою вологістю.

Клея секундні

 • Алтимейт 5г
  Алтимейт 5г Алтимейт - (баночка 5г.) однокомпонентний клей, який не має в своєму складі розчинників, і не вимагає…
 • Циакрин 90
  Циакрин 90 ЦИАКРИН 90 - однокомпонентний клей, який не має в своєму складі розчинників, і не вимагає використання…

Ціаноакрилати

 • Алтимейт 5г
  Алтимейт 5г Алтимейт - (баночка 5г.) однокомпонентний клей, який не має в своєму складі розчинників, і не вимагає…
 • Циакрилан 5г
  Циакрилан 5г ЦИАКРИЛАН баночка 5г - однокомпонентний клей, який не має в своєму складі розчинників, і не вимагає…

Контакти "Д.В.А. - Атлант"

 • homeголовний офіс Львів
 • phone+38 (067) 275-97-75 (9:30 - 18:30)
 • maildva.atlant@gmail.com
 • mailinfo@dva-atlant.com
 • mapУкраїна