Плитковий клей

У будівельних магазинах пропонується до продажу досить велика кількість видів клеїв для кріплення різного типу облицювальних матеріалів. Розвиток технологій поступово призвело до появи на ринку спеціальних клейових складів на різних засадах і призначаються для приклеювання плиток різного типу.

Сучасні склади, що клеять прості в приготуванні, зручні в роботі і мають високу водостійкість. Незважаючи на цілий ряд позитивних якостей, клей для плитки не є універсальним, а його вибір вимагає індивідуального підходу в кожному конкретному випадку.

Все-таки плитка або декоративний облицювальний камінь не найдешевший матеріал і дуже не хочеться, щоб цей матеріал обсипався в самий невідповідний момент.

Перше, з чим потрібно визначитися, вибираючи клей для плитки, це місце його використання: зовні будівлі або всередині, а якщо всередині, то де саме: на кухні, у ванній, в передпокої або в туалеті. Друге: буде плитка лягати на стіну або на підлогу. Третє: якого розміру буде сама плитка. І четверте: на який матеріал потрібно покласти плитку - дерево, цемент, бетон або щось ще.

Залежно від складу плиткові клеї можуть бути епоксидними, цементними, дисперсійними і поліуретановими.

Епоксидний плитковий клей має консистенцію пасти. Може використовуватися в якості клеїть, що закріплює і вирівнюючого матеріалу для з'єднань кераміки, бетону, сталі, алюмінію і деревини.

Цементний плитковий клей виробляється на основі портландцементу, піску і спеціальних добавок, що модифікують. Він досить широко застосовується для приклеювання керамічних плиток малого і середнього ваги в сухих і вологих приміщеннях.

Дисперсійний плитковий клей також має консистенцію пасти. Клей цього типу можна використовувати для приклеювання для підлоги та стін керамічної плитки, а також плиток з штучних матеріалів, як до стабільних, так і до схильним деформуючих основ з хорошою або слабкою адгезією.

Поліуретановий плитковий клей володіє високою еластичністю і може бути використаний для приклеювання плиток різного типу.

Плиткові клеї випускаються як у вигляді порошків, так і в рідкому або пасти вигляді. Існують клеї, які дозволяють здійснювати укладання плитки без попередньої підготовки поверхні. Деякі навпаки, вимагають заздалегідь підготовленої підкладки.

Клей повинен володіти високою здатністю до адгезії, щоб важка плитка не сповзала з поверхні стіни. Склад повинен бути пластичний, щоб його можна було легко наносити на поверхню в необхідному за технологією кількості.

У складі сучасних клеїв в якості основи виступає цемент, до якого додають добавки. Наявність таких добавок дозволяє виготовляти клеї, як для легких, так і важких видів плитки.

Виробник повідомляє про застосовності клею, на упаковці. Крім клейових сумішей на цементній основі освоєно виробництво складів, де в якості основи застосовуються полімерні матеріали.

Витрата клейового складу залежить від самого клею і його виробника, але в набагато меншому ступені, ніж від професіоналізму майстра і основи нанесення. За ідеальних умов - вирівняна повністю поверхню, плитка з хорошою геометрією, професійний майстер, якісний клей відомого виробника, розведений у вірній пропорції - досить шару нанесення всього 4 мм.

Клей для плитки, на відміну від цементного розчину, має наступні переваги:

    Безпека застосування для людини і навколишнього середовища.
    Тривалий термін служби. Вологостійкість.
    Надійне зчеплення робочої сторони плитки з облицьовуваної поверхнею.
    Термостійкість (здатність переносити багаторазові перепади температур, включаючи пікові).

Для досягнення максимально бажаного ефекту також варто приділити увагу правильній підготовці підстави для нанесення клейової суміші.

Клея секундні

 • Циакрилан МЕ
  Циакрилан МЕ ЦИАКРИЛАН МЕ - однокомпонентний клей, який не має в своєму складі розчинників, і не вимагає використання…
 • Циакрилан 5г
  Циакрилан 5г ЦИАКРИЛАН баночка 5г - однокомпонентний клей, який не має в своєму складі розчинників, і не вимагає…

Ціаноакрилати

 • Циакрин 90
  Циакрин 90 ЦИАКРИН 90 - однокомпонентний клей, який не має в своєму складі розчинників, і не вимагає використання…
 • Алтимейт 5г
  Алтимейт 5г Алтимейт - (баночка 5г.) однокомпонентний клей, який не має в своєму складі розчинників, і не вимагає…

Контакти "Д.В.А. - Атлант"

 • homeголовний офіс Львів
 • phone+38 (067) 275-97-75 (9:30 - 18:30)
 • maildva.atlant@gmail.com
 • mailinfo@dva-atlant.com
 • mapУкраїна