Клейовий пістолет

Клейовий пістолет - це електричний інструмент для роботи з термоклеем. Клейові пістолети останнім часом стали дуже популярними не тільки в будівництві, але і в побуті.Власники нових інструментів давно зрозуміли, що з ним набагато легше проводити склеювання і використовувати даний вид клею набагато ефективніше навіть з точки зору економії. Він клеїть буквально моментально і пристає майже до кожної поверхні.

Його використовують продавці в магазинах, вантажники на складах, будівельники під час проведення ремонту і навіть діти, роблячи вироби.

Гарячий пістолет являє собою ручний інструмент, в якому поліуретановий клей розігрівається до текучого стану.

Заряджається агрегат з тильного боку, «патронами» для нього є циліндричні стержні різного діаметра (найчастіше 7 або 11 мм).

Запаска проходить втулку штовхальника і потрапляє в трубчастий гумовий приймач, після чого ми заганяємо стрижень в нагрівальну камеру, де матеріал плавиться, набуваючи клейову і проникаючу здатність.

Початковий нагрів інструменту триває в середньому 3-5 хвилин. Від натискання на курок запаска, діючи за принципом поршня, створює тиск в нагрівається резервуарі і через сопло виштовхує розплав на оброблювану поверхню.

Дуже важливою складовою є курок гарячого пістолета. Подача клею здійснюється саме за допомогою його. Класифікують їх двома видами: поворотним і повзунковим.

Найчастіше більш популярний і на практиці зручний - поворотний курок, працювати з ним легше. Головне не купити пістолет без курка, де подача проводиться впихування стрижня пальцем, такий варіант дуже незручний, хоча такі моделі будуть коштувати на порядок дешевше інших.

Щоб мати можливість працювати автономно, але і не відмовлятися повністю від стандартного електроживлення від мережі, підбирайте моделі з від'єднується шнуром. У продажу цілком можна виявити такі пристрої.

За допомогою клейового пістолета будівельники фіксують інженерні комунікації, заповнюють шви, герметизують, склеюють.

Особливо полюбився цей інструмент дизайнерам, флористів, а також умільцям популярного спрямування «хенд-мейд», які регулярно займаються виготовленням всіляких сувенірів, штучних предметів, елементів декору.

Не залишилися осторонь радіоаматори, моделісти-конструктори, звичайні домашні майстри.

Клейовий пістолет дозволяє майже моментально склеювати різні елементи, так як нагріте полімер застигає протягом всього декількох хвилин (від 1 до 3), після чого шов набуває практично максимальну міцність.

Для будинку краще придбати побутову модель. А ось для виробництва різних робіт потрібен надійний професійний інструмент.

При покупці пістолета заздалегідь продумайте завдання, для яких ви будете його використовувати, а також визначитеся з передбачуваної інтенсивністю експлуатації.

Складіть список матеріалів, які доведеться склеювати. Уже виходячи з цього підбирається потужність моделі, не женіться за максимальними показниками. У побуті буде досить самих середніх показників в 30 або 150 Ватт. Рівень потужності в 300 і більше Ватт показує, що перед вами професійне або напівпрофесійне обладнання.

Клея секундні

 • Циакрилан 5г
  Циакрилан 5г ЦИАКРИЛАН баночка 5г - однокомпонентний клей, який не має в своєму складі розчинників, і не вимагає…
 • Алтимейт
  Алтимейт АЛТИМЕЙТ - однокомпонентний клей, який не має в своєму складі розчинників, і не вимагає використання стабілізаторів,…

Ціаноакрилати

 • Циакрилан 5г
  Циакрилан 5г ЦИАКРИЛАН баночка 5г - однокомпонентний клей, який не має в своєму складі розчинників, і не вимагає…
 • Циакрин 90
  Циакрин 90 ЦИАКРИН 90 - однокомпонентний клей, який не має в своєму складі розчинників, і не вимагає використання…

Контакти "Д.В.А. - Атлант"

 • homeголовний офіс Львів
 • phone+38 (067) 275-97-75 (9:30 - 18:30)
 • maildva.atlant@gmail.com
 • mailinfo@dva-atlant.com
 • mapУкраїна