Клей для шпалер

Ці клеї застосовуються для внутрішнього ремонту приміщень. Cлужат для наклеювання різних шпалер: паперових і вінілових (легких, важких, гладких, рельєфних, пофарбованих, об'ємних, металізованих), стеклообоев. Правильно підібраний клей для шпалер гарантує якісну поклейку шпалер, доглядати за правильно приклеєними шпалерами легше, а термін служби шпалер збільшується.

При наклейці важливо правильно підготувати стіну - очистити від бруду і старих шпалер, видалити плями і цвіль, вимити поверхню і прогрунтувати слабким розчином шпалерного клею.

Першим фактором при виборі шпалерного клею повинна стати гарантія утримання шпалер на стіні протягом тривалого часу (5-10 років). Але перевірити якість обраного клею можна буде тільки при наступному наклеюванні шпалер; якщо шпалери відриваються не по шву, а по полотну, то клей був обраний правильно.

В основі більшості клеїв лежать похідні целюлози. Найчастіше це карбоксиметилцелюлоза (КМЦ) або просто метилцелюлоза (МЦ). Від цього залежить температура води, в якій потрібно розводити клей.

Сухі клейові розчини перед використанням розводять водою в пропорції, зазначеної виробником на упаковці. Ретельно розмішують до зникнення грудок, відстоюють до необхідного набухання клеять речовин і наносять за допомогою кисті на підставу і шпалери.

Будь-клей для шпалер може використовуватися і як грунтовка - досить купити на одну пачку клею більше і обробити перед наклеюванням стіну, в цьому випадку утворюється більш міцне зчеплення зі стіною.

По виду приклеюються шпалер клеї діляться на універсальні і спеціальні. Універсальні призначені для будь-яких шпалер, спеціальні - для виробів з вініловим покриттям. На упаковці можна побачити напис «Для легких шпалер» або «Для важких шпалер». Легкі - це паперові різновиди, а важкі - всі інші: вінілові, акрилові, текстильні, коркові, металізовані, склошпалери, а також структурні під фарбування.

Виробництво клеїв для легких шпалер засноване на метилцелюлозі, а для важких на ПВА. Деякі суміші виробляють виключно тільки з натурального компонента, такого як модифікований крохмаль. Сучасні ж клеї часто в своєму складі мають антисептик або фунгіцид, які перешкоджають розмноженню цвілі, грибка або бактерій.

Дисперсійний клей застосовують для наклеювання велюрових, текстильних шпалер або ж стеклообоев. Від інших різновидів шпалерних клеїв дисперсійний клей відрізняється своєю підвищеною міцністю. Шпалери, наклеєні на нього, потім, як правило, ніяк не можна відірвати.

На допомогу споживачам на упаковках з клеєм обов'язково повинна знаходиться інформація, для якого виду шпалер вони призначені і докладна інструкція з приготування клею.

Клея секундні

  • Циакрин 90
    Циакрин 90 ЦИАКРИН 90 - однокомпонентний клей, який не має в своєму складі розчинників, і не вимагає використання…
  • Алтимейт 5г
    Алтимейт 5г Алтимейт - (баночка 5г.) однокомпонентний клей, який не має в своєму складі розчинників, і не вимагає…

Ціаноакрилати

  • Циакрилан МЕ
    Циакрилан МЕ ЦИАКРИЛАН МЕ - однокомпонентний клей, який не має в своєму складі розчинників, і не вимагає використання…
  • Циакрилан Е
    Циакрилан Е ЦИАКРИЛАН Е - однокомпонентний клей, який не має в своєму складі розчинників, і не вимагає використання…

Контакти "Д.В.А. - Атлант"

  • homeголовний офіс Львів
  • phone+38 (067) 275-97-75 (9:30 - 18:30)
  • maildva.atlant@gmail.com
  • mailinfo@dva-atlant.com
  • mapУкраїна