Клей олівець

Клей-олівець зробить роботу в офісі, в школі або вдома максимально комфортною і простий, а тому приносить задоволення. Клей-олівець - це ідеальний помічник для роботи і творчості.

Дизайн клеїть олівця являє собою компактний пластмасовий стик, всередині якого розташований клейовий стрижень. Багато виробників сьогодні пропонують дані товари в яскравому, оригінальному, веселому і елегантному оформленні, дозволяючи в повному обсязі задовольнити смаки і переваги кожного покупця. На упаковці зазвичай представлена ​​вся важлива для покупця інформація.

Сфера застосування цього засобу дуже різноманітна. При цьому процес склеювання займає близько 40 секунд.

У зв'язку з легкістю і економічною витратою склад застосовується для скріплення картону, фотопаперу, будь-яких паперових виробів. Його використовують для склеювання сторінок, виконання аплікацій та інших творчих виробів із застосуванням паперу, тканини, бісеру, листя.

Якісний клей-олівець під час експлуатації дозволяє уникнути деформації і псування аркушів паперу, що зробило його більш привабливим в очах споживача в порівнянні з жідкімканцелярскім клеєм. Крім того, що клеїть олівець не склеює листи в першу секунду, а це значить, що кожен користувач матиме можливість в разі допущення помилки, швидко переклеїти свої документи. А для цього потрібно буде просто нанести вміст стіки акуратним і рівномірним шаром на оброблювану поверхню паперу, намагаючись не виповзати за край оброблюваної смужки документів. Крім того перед використанням даної канцелярської приналежності, важливо перевірити чи немає у неї згустків і грудок, які можуть надати папері неохайний і неохайний вигляд.

У дошкільних закладах і в домашньому користуванні для маленьких дітей можна купувати спеціальні марки дитячого клею. Від класичного твердого клею, вони відрізняються своїм безпечним складом і кольором. Клей проводиться на основі глюкози, завдяки чому є абсолютно безпечним для здоров'я дитини (навіть при попаданні в рот).

Дитячий клей-олівець привертає яскравими ковпачками і кольором самого речовини (наприклад, червоний). Клей рівномірно наноситься на поверхню, залишаючи на ній кольорову лінію, після висихання, колір зникає.

Склад клею олівця може бути різним. Ті, які відносяться до групи ПВА, складаються з води і поливинилацетата. Ті, що належать групі ПВП, містять не воду, а гліцерин.

Незважаючи на відмінності в складі, і один, і другий вид канцелярського клею-олівця мають безліч загальних властивостей, основними з яких є:

• Абсолютна нетоксичність. Клей нешкідливий навіть при його тісному контакті з шкірними покривами

• Ергономічність. Клей-олівець впевнено випереджає за популярністю традиційні види канцелярського клею, завдяки своєму винятковому зручності у використанні: він не проливається, не забруднює руки і прилеглі до місця склеювання ділянки поверхні, не має запаху.

• Економічність. Завдяки зручному тюбику і функціональній системі нанесення, клей-олівець витрачається дуже економно, тому навіть маленької упаковки вам вистачить надовго. До речі, клей-олівець має тривалий термін придатності, ви можете зберігати його 1,5-3 роки, не побоюючись, що склад засохне.

Між клеєм на основі ПВА і ПВП є і деякі відмінності. Так, ПВП клей-олівець вважається більш «професійним»: він має кращу адгезію до різних видів паперу і текстилю, є морозостійким.

Клея секундні

 • Циакрилан гель
  Циакрилан гель ЦИАКРИЛАН Гель - однокомпонентний клей, який не має в своєму складі розчинників, і не вимагає використання…
 • Циакрилан МЕ
  Циакрилан МЕ ЦИАКРИЛАН МЕ - однокомпонентний клей, який не має в своєму складі розчинників, і не вимагає використання…

Ціаноакрилати

 • Циакрилан гель
  Циакрилан гель ЦИАКРИЛАН Гель - однокомпонентний клей, який не має в своєму складі розчинників, і не вимагає використання…
 • Циакрилан 5г
  Циакрилан 5г ЦИАКРИЛАН баночка 5г - однокомпонентний клей, який не має в своєму складі розчинників, і не вимагає…

Контакти "Д.В.А. - Атлант"

 • homeголовний офіс Львів
 • phone+38 (067) 275-97-75 (9:30 - 18:30)
 • maildva.atlant@gmail.com
 • mailinfo@dva-atlant.com
 • mapУкраїна