Латексний клей

Клеї - це речовини або суміші речовин органічного або неорганічного походження, які бувають в твердому (гранули, стрижні, блоки) рідкому (розчини, емульсії), порошкоподібному або іншому видах. Вони забезпечують склеювання різних матеріалів, це обумовлено технічними характеристиками і складовими самого клею (освітою міцної адгезійної зв'язку і когезії клею до поверхні).

Адгезія - клейкість, зчеплення клею з матеріалом або на матеріалі. Фактори що впливають на адгезію: температура клею і деталей, що склеюються, в'язкість, змочуваність, тиск, побудова, вид деталі і т.д.

Є багато видів клеїв, але в більшості випадків клеї не універсальні і можуть склеювати тільки опредёленние групи матеріалів. Міцність і якість клейового з'єднання залежать від правильного вибору клею, конструкції з'єднання, дотримання умов приготування клею і технології його застосування.

Латексний клей - це водний розчин натурального каучуку з добавкою розчину аміаку. Деякі суміші мають в своєму складі синтетичні смоли, спирти, ефіри та інші неорганічні наповнювачі.

Залежно від додаткових добавок, окремо підходить для різних матеріалів. Тобто один склад ідеальний для полімерної глини або пластику, а інший - для дерева і текстильних матеріалів.

Латексним клеєм можна успішно склеювати папір, картон, дерев'яні деталі і тканини.

Застосовують для вологого дублювання матеріалів: рідкий клей наносять на одну з поверхонь, що склеюються, які потім негайно приводять у контакт; вода видаляється через один з субстратів, тому принаймні одна з поверхонь повинна бути пористою.

На основі натурального латексу готують також клеї, чутливі до тиску (на одну з поверхонь наносять адгезив, висушують, а потім обидві поверхні призводять до зіткнення під тиском).

Для металів більшість із сумішей на водній основі не використовується. Це пов'язано з тим, що з полімерів виділяється хлор, який викликає корозію, та й бажаної міцності з'єднання для металу не буде. Хоча не можна не сказати того, що клей на латексних компонентах додають в цементний розчин для еластичності і посилення дії. Справа в тому, що латекс має хорошу адгезію. У промисловості для поліпшення якості суміші при роботі з металами в неї додають оксиди цинку і магнію.

Якщо клей купується для укладання лінолеуму, полімери, що входять до його складу, не дадуть волозі проникнути під матеріал і зруйнувати клейову основу. Однак доріжки та інші покриття для підлоги, які клеяться з використанням латексного клею, не можна мити. Проникла вода легко зруйнує структуру клею, і покриття відстане від поверхні.

Зберігати латексний клей слід в темному і прохолодному місці, в щільно закритому посуді, не допускаючи висихання, а наносити на поверхні, що склеюються тонким шаром.

Після з'єднання поверхонь, що склеюються найкраще скористатися пресом, щоб виключити можливу деформацію.

Клея секундні

 • Алтимейт 5г
  Алтимейт 5г Алтимейт - (баночка 5г.) однокомпонентний клей, який не має в своєму складі розчинників, і не вимагає…
 • Циакрин 90
  Циакрин 90 ЦИАКРИН 90 - однокомпонентний клей, який не має в своєму складі розчинників, і не вимагає використання…

Ціаноакрилати

 • Циакрилан Е
  Циакрилан Е ЦИАКРИЛАН Е - однокомпонентний клей, який не має в своєму складі розчинників, і не вимагає використання…
 • Алтимейт 5г
  Алтимейт 5г Алтимейт - (баночка 5г.) однокомпонентний клей, який не має в своєму складі розчинників, і не вимагає…

Контакти "Д.В.А. - Атлант"

 • homeголовний офіс Львів
 • phone+38 (067) 275-97-75 (9:30 - 18:30)
 • maildva.atlant@gmail.com
 • mailinfo@dva-atlant.com
 • mapУкраїна