Циакрин

Циакрін - (CA, цианакрилата, "Супер-клей") - швидко твердіє однокомпонентний клей. Використовується для склеювання виробів з жорсткого ПВХ, вінілових тканин, а також гуми і ПВХ-поверхонь, інших пластиків і металів, шкіри. Виділяється швидким часом схоплювання, хладостойкой, термостійкістю, стійкістю до погодних умов.

Спосіб застосування

Клей наноситься на одну з склеюваних поверхонь безпосередньо з дозуючого флакона. Поверхні повинні бути сухими і очищеними від жиру і пилу.

Поверхні, що склеюються необхідно відразу з'єднати і тримати їх під тиском, поки не буде досягнута необхідна міцність з'єднання. Клей твердне в залежності від вологості і температури.

Внаслідок відносно низькою в'язкості даний клей не можна використовувати при великих зазорах між склеюваних деталями. Витрата клею (в краплях) залежить від типу, що склеюються.

Час життя нанесеного клею, як і час знаходження матеріалів, що склеюються під тиском можна визначити тільки в ході практичних випробувань, оскільки це визначається специфікою матеріалу, температурою, об'ємом матеріалу і клею, вологістю повітря, вологістю матеріалу, товщиною клейового шару, тиском та іншими критеріями.

Очищення не до кінця твердого клею може здійснюватися за допомогою спеціального розчинника; очищення отверділого ціакрілата зазвичай проводиться механічно.

Запобіжні заходи

Цианакрилат (етиловий ефір ціанакриловий кислоти) становить небезпеку при прямому контакті - склеює шкіру і повіки очей протягом декількох секунд. Після вдихання парів може викликати нудоту і запаморочення. При контакті зі шкірою необхідно відразу змити клей водою з милом. При попаданні в очі, при відкритій клац століття кілька хвилин промивати очі під струменем води, потім звернутися до лікаря. Після вдихання парів забезпечити доступ свіжого повітря. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Клея секундні

 • Алтимейт 5г
  Алтимейт 5г Алтимейт - (баночка 5г.) однокомпонентний клей, який не має в своєму складі розчинників, і не вимагає…
 • Циакрилан гель
  Циакрилан гель ЦИАКРИЛАН Гель - однокомпонентний клей, який не має в своєму складі розчинників, і не вимагає використання…

Ціаноакрилати

 • Циакрилан 5г
  Циакрилан 5г ЦИАКРИЛАН баночка 5г - однокомпонентний клей, який не має в своєму складі розчинників, і не вимагає…
 • Алтимейт 5г
  Алтимейт 5г Алтимейт - (баночка 5г.) однокомпонентний клей, який не має в своєму складі розчинників, і не вимагає…

Контакти "Д.В.А. - Атлант"

 • homeголовний офіс Львів
 • phone+38 (067) 275-97-75 (9:30 - 18:30)
 • maildva.atlant@gmail.com
 • mailinfo@dva-atlant.com
 • mapУкраїна