Акриловий клей

Акриловий клей досить швидкими темпами почали вживати будівельної діяльності. До акриловим клеїв прийнято відносити двокомпонентні конструкційні акрилові клеї, емульсійні акрилові клеї, анаеробні і ціанакрілатний.

Застосовується акриловий клей по-різному, конкретний принцип дії залежить від виду і складових клею. Зокрема, найбільш поширеним є клей-суспензія, який включає розчинник і твердне при його випаровуванні. Рідше застосовується принцип ультрафіолетового опромінення, що викликає схожий ефект затвердіння.

1. Ціаноакриловий. Він вважається найбезпечнішим, оскільки не містить в своєму складі розчинників. При цьому він дуже швидко схоплюється. Найчастіше такі клеї є однокомпонентними. Використовувати склад можна для з'єднання дрібних пластмасових, металевих, шкіряних або гумових деталей.

2. Модифікований. Він найчастіше є двокомпонентним. Тобто до того, як на поверхню виробу ви завдасте клей, її потрібно покрити активатором. Іноді обидва компонента можуть попередньо змішуватися.

3. Ультрафіолетового затвердіння. Такий клей використовується для з'єднання скла або інших прозорих виробів. Твердне він під впливом ультрафіолетових хвиль певної довжини. Однак фіксація об'єктів швидко відбувається тільки в тому місці, на яке подіяли промені.

4. Клей на латексній основі. Його можна використовувати в будь-яких умовах. При цьому він буде справно служити тривалий час і є безпечним для здоров'я.

5. Акриловий дисперсійний клей на водній основі. В основному він двокомпонентний. Такий склад має досить високу адгезію, екологічно безпечний. Твердне такий клей тільки після випаровування води, яка міститься в засобі.

6. Для плитки. Причому цей облицювальний матеріал може бути прикріплений як на підлогу, так і на інші ділянки. Такий клей добре фіксує плитку, легко наноситься і прилипає практично до будь-якої підстави.

В якості основних переваг розглянутих клейових систем називають більш міцне і надійне з'єднання деталей з пасивної і рівною поверхнею, наприклад, поліпропілен. Акриловий клей може з'єднувати і деталі з інших матеріалів, наприклад, скла, кераміки, металу, причому перевагою даного з'єднання є рівномірний розподіл навантаження на всю склеюється поверхню.

Акриловий клей також широко застосовується для ремонту і з'єднання бетонних конструкцій. Міцність з'єднаних їм бетонних елементів ( «старий» бетон зі «старим», «старий» бетон з «новим») забезпечується міцністю бетону і не залежить від його класу.

Разом з тим, підвищення адгезійної міцності акрилових клеїв, а також міцності їх на зріз, дозволить зменшити глибину закладення в бетон арматурних стержнів і анкерних болтів. У цьому випадку також досягається значна економія трудових витрат, металу та інших матеріалів.

Серед недоліків акрилового клею можна назвати обмеження по товщині клейового шва, неприємний запах і високу токсичність. Винятком є ​​акриловий клей на основі латексу - будучи виготовленим на водній основі, він є нетоксичним і негорючим, абсолютно позбавленим сторонніх запахів. При цьому латексний клей володіє найвищими експлуатаційними характеристиками.

 

Клея секундні

 • Алтимейт 5г
  Алтимейт 5г Алтимейт - (баночка 5г.) однокомпонентний клей, який не має в своєму складі розчинників, і не вимагає…
 • Циакрин 90
  Циакрин 90 ЦИАКРИН 90 - однокомпонентний клей, який не має в своєму складі розчинників, і не вимагає використання…

Ціаноакрилати

 • Алтимейт 5г
  Алтимейт 5г Алтимейт - (баночка 5г.) однокомпонентний клей, який не має в своєму складі розчинників, і не вимагає…
 • Циакрилан 5г
  Циакрилан 5г ЦИАКРИЛАН баночка 5г - однокомпонентний клей, який не має в своєму складі розчинників, і не вимагає…

Контакти "Д.В.А. - Атлант"

 • homeголовний офіс Львів
 • phone+38 (067) 275-97-75 (9:30 - 18:30)
 • maildva.atlant@gmail.com
 • mailinfo@dva-atlant.com
 • mapУкраїна