Клей пістолет

Якщо вам доводиться склеювати тканину, натуральну або штучну шкіру або приклеювати стрази і різного роду біжутерію, то в наборі ваших інструментів обов'язково повинен бути клейовий пістолет. Термопістолет став дуже популярним не тільки в будівництві, але і в побуті. Він клеїть буквально моментально і пристає майже до кожної поверхні.Власники термопистолета давно зрозуміли, що з ним набагато легше проводити склеювання і використовувати даний вид клею набагато ефективніше навіть з точки зору економії.

Нескладні моделі клею пістолета коштують недорого. Важливо лише правильно вибрати модель пістолета, щоб їм зручно користуватися, оскільки його можна використовувати не тільки для рукоділля, а й інших ремонтних і будівельних робіт.

Клейовим пістолетом можна склеювати дерево, пластик, гуму, скло, метали, тканина, пінопласт, кераміку, картон, папір, і т. Д.

В першу чергу це електричний інструмент. Клейовий пістолет інакше ще називають "гарячий клей", що дуже точно відображає його принцип роботи. У його корпус вставляється стрижень, який і є склеює складом. Під впливом температури відбувається його розплавлення: включений в мережу тен нагріває корпус, який стає гарячим накопичувачем клею. При натисканні на курок пістолета стрижень подається вперед. При цьому відбувається видавлювання через сопло частини клею.

Бажано не використовувати клей пістолет безперервно більше однієї години, треба давати йому трохи відпочити (5 хвилин). У безробітного пістолета вилка повинна бути висмикнута з розетки.

По закінченню роботи залишки стержнів не видаляються. Клей застигає в пістолеті і готовий до роботи при наступному включенні в мережу.

Спочатку основне його призначення було в допомоги при складанні меблів. Зараз кдей пістолет може бути корисним в декоруванні, у флористиці. Ідеально такий прилад підійде дітям для створення підробок, на складах, у сфері будівництва і вантажникам в сфері логістики.

Всі представлені в магазинах клеї пістолети можна поділити за сферою їх використання на:

професійні;

побутові.

Головні відмінності між моделями клейових пістолетів полягають в потужності і діаметрі стрижнів. Зустрічаються розміри двох видів: 7 і 11 мм, але можливі і варіації. Великі і потужні пістолети, як правило, використовують чоловіки, знаходячи їм застосування в ремонті. Жінкам і дітям підійдуть менш потужні, компактні моделі, більш зручні у використанні.

Клейові стрижні, призначені для рукоділля, випускаються не тільки безбарвні, але і пофарбовані. Це дозволяє приклеювати стрази, біжутерію без слідів склеюваного ділянки. Є і спеціальні стрижні з різного роду наповнювачами, наприклад блисками. Враховуйте все це при покупці пістолета і стрижнів до нього.

Клея секундні

 • Алтимейт
  Алтимейт АЛТИМЕЙТ - однокомпонентний клей, який не має в своєму складі розчинників, і не вимагає використання стабілізаторів,…
 • Циакрилан 5г
  Циакрилан 5г ЦИАКРИЛАН баночка 5г - однокомпонентний клей, який не має в своєму складі розчинників, і не вимагає…

Ціаноакрилати

 • Циакрин 90
  Циакрин 90 ЦИАКРИН 90 - однокомпонентний клей, який не має в своєму складі розчинників, і не вимагає використання…
 • Алтимейт
  Алтимейт АЛТИМЕЙТ - однокомпонентний клей, який не має в своєму складі розчинників, і не вимагає використання стабілізаторів,…

Контакти "Д.В.А. - Атлант"

 • homeголовний офіс Львів
 • phone+38 (067) 275-97-75 (9:30 - 18:30)
 • maildva.atlant@gmail.com
 • mailinfo@dva-atlant.com
 • mapУкраїна