Зараз у продажу є велика кількість епоксидних клеїв володіють різними властивостями як універсальних, так і володіють індивідуальним ефектом.
Клеї можуть бути пастоподібних, порошкоподібними, твердими або плівковими. До споживача пастоподібні клеї надходять в готовому для застосування вигляді або як окремі компоненти, які потрібно змішувати. Плівкові клеї являють собою армовані тканинами плівкові матеріали.
Час повного затвердіння класичного епоксидного клею при нормальних умовах (20 градусів за Цельсієм), 24 години. Час затвердіння можна скоротити шляхом додаткового нагрівання. Процес полімеризації епоксидного клею це хімічна реакція між смолою і затверджувачем, в ході якої виділяється тепло. При підвищенні температури хімічна реакція протікає більш інтенсивно. Якщо відсутній належний відведення тепла від клейової маси, може бути мимовільний розігрів, іноді температура підвищується до 40 - 60 градусів за Цельсієм. Це потрібно враховувати при виборі матеріалу для виготовлення форми, пластилінова форма може потекти і це зіпсує виливок.
Життєздатність суміші залежить від використовуваного затверджувача. Життєздатність епоксидних клеїв отверждаємих алифатическими амінами, становить 1-2 години. При використанні в якості затверджувача низькомолекулярні поліамідні смоли, життєздатність коливається в межах 1-4 години. Життєздатність клеїв отверждаємих ароматичними амінами і ангідридами карбонових кислот, не менше 24 години, а клеїв з затверджувачем Діціандіамід - від 6 до 12 міс. При зниженні температури життєздатність підвищується. Тверді епоксидні клеї при кімнатній температурі, можуть зберігатися протягом року, при температурі близькій до 0 градусів за Цельсієм, до 3 років