Клей на водній основі

Всі клеї підрозділяються на наступні основні категорії: клей на розчиннику, клей-розплав, клей-кампаунд і клей на водній основе.Клей на водній основі поділяється на два типи - це водний розчин і водна суспензія. В основі водних клеїв можуть бути як натуральні, так і синтетичні матеріали.

Недолік клею на водній основі - тривалий час схоплювання. Єдиний спосіб це час скоротити - нагрівання місця з'єднання для більш швидкого випаровування води.

Використання їх дуже широко: склеювання поштових конвертів, шкіряних виробів або тканини, маркування пляшок або виробництво наклейок, приклеювання паркетних дощок або різного виду пластику, ламінат, гіпсокартон, пінопласт та ін.

Багато умільці, коли починають створювати свої вироби в техніці декупаж, стикаються з таким питанням: «А який клей краще і краще за все застосувати?». Адже, насправді, сьогодні в ринковій сфері існує велика кількість клею різного за своєю структурою і марці виробництва. Добре поойдет для декупажу клей на водній основі (ПВА, клей-олівець на основі ПВА), він не псує поверхню, будь то скло, тканина або пластик.

Види клеїв:

Полівінілацетатний (ПВА), мабуть, найпоширеніший. Він являє собою білу суспензію, до складу якої входить подрібнений поливинилацетат, звідси і назва клею. Другим елементом є вода, вміст якої лише 5%. Дуже добре підходить для пористих матеріалів: деревини і матеріалів на її основі (ДСП і пр.), Гіпсокартону, пінопласту та ін.

ПВА поділяють на дві групи. Це - пва будівельний і пва універсальний.

Клей ПВА-Будівельний використовується в якості модифікатора для покращення технологічних та адгезійних властивостей будівельних сумішей, штукатурних і шпаклювальних складів. Дозволяє регулювати еластичність будівельних розчинів в залежності від розв'язуваної задачі. Перешкоджає утворенню усадочних тріщин, підвищує вологостійкість і міцність розчинів. Покращує експлуатаційні властивості розчинів і полегшує їх обробку.

Латексний - клейова суспензія, що складається зі штучного каучуку у вигляді порошку і води. Створює міцні з'єднання у пористих матеріалів: пінопласт, гіпсокартон, МДФ, ДСП і ін. Після з'єднання поверхонь, що склеюються найкраще скористатися пресом, щоб виключити можливу деформацію.

Водно-дисперсійний. На основі дисперсії ПВА і води. Не токсичний і не має запаху, тому може застосовуватися в житлових приміщеннях.

Маючи високу адгезію і еластичністю, він утворює дуже міцне з'єднання у пористих матеріалів: пробка, ПВХ, шкіра, ламінат, дерево і ін.

Поліакрілатний. Це клейовий склад на еластичною плівковій основі, в основному застосовується для зовнішньої реклами, аплікації на транспортних засобах, різного виду реклами на вітринах, стендах тощо.

Для приклеювання етикеток на скло, деревину використовують клеї на основі поліакриламіду - полімеру аміду акрилової кіслоти.Поліакріламід - це білий порошок, легко розчинний у воді.

Серед поліакрілатних клеїв унікальними властивостями володіють клеї на основі цианакрилата. Клеї складаються або з початкових продуктів полімеризації метилового ефіру 2-ціанакриловий кислоти з добавкою пластифікатора і стабілізатора, або з одного або декількох мономерних цианакрилата з добавкою загустителя, пластифікатора і інших компонентів. Ціанакриловий клеї не містять розчинника, але можуть частково розчинятися в ацетоні, толуолі, метил-етілкетоне. Ними можна склеювати дерево, скло, пластмаси, шкіру, папір, фарфор.

Клея секундні

 • Алтимейт 5г
  Алтимейт 5г Алтимейт - (баночка 5г.) однокомпонентний клей, який не має в своєму складі розчинників, і не вимагає…
 • Циакрилан 5г
  Циакрилан 5г ЦИАКРИЛАН баночка 5г - однокомпонентний клей, який не має в своєму складі розчинників, і не вимагає…

Ціаноакрилати

 • Алтимейт 5г
  Алтимейт 5г Алтимейт - (баночка 5г.) однокомпонентний клей, який не має в своєму складі розчинників, і не вимагає…
 • Алтимейт
  Алтимейт АЛТИМЕЙТ - однокомпонентний клей, який не має в своєму складі розчинників, і не вимагає використання стабілізаторів,…

Контакти "Д.В.А. - Атлант"

 • homeголовний офіс Львів
 • phone+38 (067) 275-97-75 (9:30 - 18:30)
 • maildva.atlant@gmail.com
 • mailinfo@dva-atlant.com
 • mapУкраїна