Циакрилан

Циакрілан (суперклей) - швидко твердіє однокомпонентний клей. Використовується для склеювання виробів з жорсткого ПВХ, вінілових тканин, а також гуми і ПВХ-поверхонь, інших пластиків і металів. Виділяється швидким часом схоплювання, хладостойкой, термостійкістю.

До складу в обов'язковому порядку входить 97-99% цианоакрилатів, тобто ефірів ціанакриловий кислоти, пластифікатори, стабілізатори, при недостатній вологості шва - активатори, а також сповільнювачі. Щоб отримати клей-гель, до складу також додається ультрадисперсних оксид кремнію для загущення. Розчинники в суперклей не входять.

Циакрілан наноситься на одну з склеюваних поверхонь безпосередньо з флакона. Поверхні повинні бути сухими і очищеними від жиру і пилу. Поверхні, що склеюються необхідно відразу з'єднати і тримати їх під тиском, поки не буде досягнута необхідна міцність з'єднання.

У затверділому стані суперклей безпечний, так що цілком може застосовуватися для склеювання посуду. Але гарячий чай з чашки все-таки пити не варто, тому що суперклей під впливом рідини температурою від 70 градусів розм'якшується.

Спроба склеїти матеріали, що містять целюлозу (папір, бавовна), може призвести до інтенсивної екзотермічної реакції. В результаті вивільняється тепло, яке може стати причиною опіків або джерелом загоряння. Тому при роботі з таким клеєм сертифікат безпеки суперклею забороняє носити вовняний або бавовняний одяг.

Суперклей схоплюється від вологості повітря, а не від самого повітря. У пустелі його використовувати проблематично.

Буває так що клей потрапляє на руки, ненароком капає на підлогу або виявляється на одязі - навіть якщо ми працюємо з ним дуже акуратно.

Плями від суперклею можна очистити ацетоном або засобом для зняття лаку. Потрібно рясно змочити рідиною місце забруднення і через годину потерти поверхню тканиною або м'якою щіткою, наприклад, зубної.

Якщо клей застиг краплями на поверхні тканини, краще скласти одяг у поліетиленовий пакет і покласти в морозильну камеру. Через пару годин спробуйте акуратно зішкребти замерзлі краплі гострим ножем. Цей метод не підходить для тканин, які вимагають особливого догляду.

Для видалення клею з пальців можна використовувати звичайну пилку для нігтів. Потріть проблемну зону, але не особливо захоплюйтеся, інакше можете пошкодити поверхню шкіри. Можете взагалі не вживати ніяких заходів щодо усунення залишків суперклею з рук. Через пару днів шар клею відійде сам собою внаслідок елементарної особистої гігієни, для цього достатньо лише мити руки з милом в теплій воді.

Циакрілан становить небезпеку при прямому контакті - склеює шкіру і повіки очей протягом декількох секунд. Після вдихання парів може викликати нудоту і запаморочення. При контакті зі шкірою необхідно відразу змити клей водою з милом. Після вдихання парів забезпечити доступ свіжого повітря.

Зберігаються в герметичній упаковці в закритих вентильованих приміщеннях, в місцях, захищених від вологи і прямих сонячних променів. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Клея секундні

  • Алтимейт
    Алтимейт АЛТИМЕЙТ - однокомпонентний клей, який не має в своєму складі розчинників, і не вимагає використання стабілізаторів,…
  • Циакрин 90
    Циакрин 90 ЦИАКРИН 90 - однокомпонентний клей, який не має в своєму складі розчинників, і не вимагає використання…

Ціаноакрилати

  • Алтимейт 5г
    Алтимейт 5г Алтимейт - (баночка 5г.) однокомпонентний клей, який не має в своєму складі розчинників, і не вимагає…
  • Циакрилан 5г
    Циакрилан 5г ЦИАКРИЛАН баночка 5г - однокомпонентний клей, який не має в своєму складі розчинників, і не вимагає…

Контакти "Д.В.А. - Атлант"

  • homeголовний офіс Львів
  • phone+38 (067) 275-97-75 (9:30 - 18:30)
  • maildva.atlant@gmail.com
  • mailinfo@dva-atlant.com
  • mapУкраїна