Клей медичний БФ-6

Прозора або злегка каламутна рідина від світло-жовтого до червонуватого кольору. Склад: спиртовий розчин модифікації фенолоформальдегидной смоли, поливинилбутираля і каніфолі, пластифікований пластифікатором.

Фармакологічна дія
Клей БФ-6 має ранозагоювальну і антисептичну дію. Використовується як изолирующее засіб, сприяє загоєнню дрібних шкірних ран внаслідок утворення на їх поверхні ізолюючої плівки. Остання еластична і стійка до механічних і хімічних впливів. При покритті клеєм БФ-6 кореня зуба створюються умови ізоляції мікрофлори дрібних кореневих канальців від продуктів деструкції тканин.

Показання
Клей БФ-6 застосовують для обробки мікротравм - саден, подряпин, порізів та інших дрібних ушкоджень шкіри, а також для покриття кореня зуба при хірургічному лікуванні навколокореневих зубних вогнищ інфекції: кіст, гранульом.

Режим дозування
Клей БФ-6 застосовують місцево для дорослих і дітей Дітям до року застосування Клею БФ-6 не рекомендується. Перед нанесенням клею БФ-6 ділянку шкіри ретельно очищають від забруднень. Ватним або марлевим тампоном зупиняють кровотечу і підсушують місце, яке підлягає покриттю клеєм. Останній наносять на шкіру тонким рівномірним шаром до повного покриття ділянки ушкодження і прилеглих неушкоджених тканин (пов'язку не накладаються). У разі порушення цілісності плівки поверх неї наносять нову плівку.

При хірургічному лікуванні навколокореневих вогнищ інфекції корінь зуба ретельно очищають від грануляції і оболонки кісти, зупиняють кровотечу, підсушують і покривають клеєм частину кореня зуба, яка виступає в дефект кісткової тканини щелепи, не допускаючи затікання клею на кістку. Через 1 - 2 хвилини рану обсушують, стежачи за заповненням навколокореневого дефекту щелепи кров'яним згустком. Подальше ведення післяопераційного періоду звичайне. Плівка утворюється протягом 2 - 5 хвилин після нанесення БФ-6 і міцно утримується на шкірі протягом 2 - 3 днів, а на верхівці кореня зуба до 7 діб.

Клея секундні

 • Циакрилан 5г
  Циакрилан 5г ЦИАКРИЛАН баночка 5г - однокомпонентний клей, який не має в своєму складі розчинників, і не вимагає…
 • Алтимейт 5г
  Алтимейт 5г Алтимейт - (баночка 5г.) однокомпонентний клей, який не має в своєму складі розчинників, і не вимагає…

Ціаноакрилати

 • Алтимейт 5г
  Алтимейт 5г Алтимейт - (баночка 5г.) однокомпонентний клей, який не має в своєму складі розчинників, і не вимагає…
 • Алтимейт
  Алтимейт АЛТИМЕЙТ - однокомпонентний клей, який не має в своєму складі розчинників, і не вимагає використання стабілізаторів,…

Контакти "Д.В.А. - Атлант"

 • homeголовний офіс Львів
 • phone+38 (067) 275-97-75 (9:30 - 18:30)
 • maildva.atlant@gmail.com
 • mailinfo@dva-atlant.com
 • mapУкраїна